fa EN
به روز شده در: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
فوری

ارکان
خیرین
دکتر محمد حسن نامی
رئیس هیات مدیره
برچسب ها
پربازدید ها
امروز
شنبه ۵ خرداد ماه ۱۳۹۷
مصادف با
Saturday, May 26, 2018
اذان صبح
۰۴ : ۰۹
طلوع خورشید
۰۵ : ۵۲
اذان ظهر
۱۳ : ۰۱
غروب خورشید
۲۰ : ۱۱
اذان مغرب
۲۰ : ۳۰
نیمه شب شرعی
۰۰ : ۰۹
٣۱
۱٩
دمای هوا
۱٧
دمای کنونی
در حال بارگزاری...
٠
٢٧٩
45 جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران
اهدای دستگاه سونوگرافی پیشرفته به بخش زنان و زایمان بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص)
چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶
بهره برداری از دستگاه سونوگرافی پیشرفته اهدایی مجمع خیرین سلامت استان تهران و خیر نیکوکار سرکارخانم حصاری

بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص)به دستگاه سونوگرافی پیشرفته کالر داپلر مجهز شد.

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت استان تهران صبح دیروز مورخ 27تیرماه طی مراسمی،و با حضور دکتر حاجی میر اسماعیل رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران ،آقای طباطبایی معاون روابط عمومی و اطلاع رسانی مجمع خیرین سلامت کشور ،سرکار خانم چنارانی نماینده نیشابور و فیروزه ،خیر نیکوکار خانم حصاری ،اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان تهران و مسئولین بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص)،دستگاه سونوگرافی رنگی دیجیتال  با مشارکت مجمع خیرین سلامت استان تهران ،به بخش زنان و زایمان بیمارستان اهداء گردید.

حوزه سلامت نیازمند حضور خیرین نیکوکار برای ارائه خدمات مطلوبتر به مردم است ،و حضور خیرین در مراکز بهداشتی و درمانی باعث شده تا خدمات بهتر و رضایت بخشی به مردم و بیماران عرضه شود ،به همین منظور در راستای خدمت رسانی به بیماران با لطف خیرین گرامی تلاش شد تا با حل گونه ای از مشکلات درمانی بیمارستان با تامین دستگاه سونوگرافی رنگی دیجیتال قدمی در جهت افزایش سطح خدمت رسانی به آحاد جامعه برداشته شود.در راستای بهره برداری از دستگاه سونوگرافی ،اهدایی مجمع خیرین سلامت ،چهل و پنجمین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص)برگزار شد.

در ابتدای جلسه بعد از قرائت فاتحه برای مرحوم حاج سید رضا نیری دبیر کل سابق و بنیانگذار مجمع خیرین سلامت کشور ،دکتر توانا ضمن خیر مقدم به همه اعضاء هیئت مدیره و مسئولین بیمارستان اظهار داشت: افتخار داریم در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) شاهد بهره برداری از دستگاه سونوگرافی دیجیتال رنگی باشیم که با مشارکت مجمع خیرین سلامت و خیر محترم خانم حصاری توانسته ایم ،یکی از نیازهای اساسی بخش زنان و زایمان را تامین کنیم.

در ادامه دکتر حاجی میر اسماعیل بیان کرد مجتمع پژوهشی ،آموزشی درمانی رسول اکرم (ص)یکی از بزرگترین مجتمع های آموزشی در کشور محسوب می شود که نزدیک به 240 نفر از عزیزان هیئت علمی در این بیمارستان حضور دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران افزود: با اقدامات خوبی که انجام داده ایم توانسته ایم زمینی را در مجاورت بیمارستان از بنیاد خریداری کرده تا برای رفع کمبود نیازها و ارائه خدمات بهتر به بیماران یک مرکز درمانی دیگر در این بیمارستان تهیه کنیم.

وی با اشاره به این مطلب که متاسفانه شاهد کمبود بیمارستان در شهرستان های غرب استان هستیم افزود :در حال حاضر در غرب استان سه بیمارستان آماده ارائه خدمات درمانی به بیماران می باشد که امیدوارم با کمک خیرین گرامی این تعداد افزایش یابد.

دکتر حاجی میر اسماعیل ضمن ارائه گزارش مختصری از پروژه های درمانی در حال ساخت افزود:مهم ترین پروژه ای که هم اکنون در دست ساخت داریم بیمارستان سوختگی کن است که بخاطر برخی مشکلات ،در صد پیشرفت فیزیکی خوبی نداشته است که خوشبختانه با رفع این مشکلات ،در حال حاضر شاهد پیشرفت 50 درصد این پروژه هستیم که امیدوارم با کمک خیرین تا اوایل سال آینده این بیمارستان مورد بهره برداری قرار گیرد.

لازم به ذکر است این بیمارستان جزءمجهز ترین بیمارستان سوختگی در کشور است که از بهترین استانداردهای روز جهان برخوردار است.

در ادامه جلسه آقای طباطبایی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم حاج آقای نیری اظهار داشت :راه و روش ایشان در بین زنان و مردان مومن و متدین جامعه ادامه خواهد داشت .

معاون مشارکتها  و اطلاع رسانی مجمع خیرین سلامت کشور بیان کرد:یکی از دلایل برجسته شدن مرحوم حاج آقای نیری در جامعه خدمت خالصانه به مردم بود به طوری که ایشان تا لحظه آخر حیاتشان همچنان توفیق خدمت رسانی به مردم را داشتند.

وی با اشاره به این مطلب که در حوزه کاری مجمع خیرین سلامت ،اطلاع رسانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است افزود:اطلاع رسانی در سطح جامعه نقش بسزایی دارد به طوری که موجب جذب خیر در حوزه سلامت می شود.

ایشان با اشاره به انتخاب دکتر شهریاری بعنوان دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور تصریح کرد:دکتر شهریاری سالیان سال در امر خیرین امور اجتماعی فعالیت بسیاری داشتند که امیدوارم حضور ایشان در مجمع خیرین سلامت منشاء خیر و برکت برای تمام مردم باشند.

آقای طباطبایی در پایان گفتگو خاطر نشان کرد :در آینده انشالاه بتوانیم  تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمارستان ها را شناسایی و با کمک خیرین قدمی در جهت رفع این نیازها برداریم.

در ادامه دکتر چنارانی نماینده نیشابور و فیروزه بیان کرد:بسیار خوشحالم در جمع دوستانی هستم که به سلامت مردم توجه ویژه ای دارند.

وی خاطر نشان کرد:بنده بعنوان نماینده مردم تمام سعی خود را در راستای خدمت رسانی به مردم جامعه خواهم کرد و انشاءالله با کمک و همکاری وزیر محترم بهداشت پروژه های نیمه کاره را به پایان برسانیم.

در ادامه خانم دکتر میرگلویبیات عضو هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران تصریح کرد:بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) یکی از بزرگترین مراکز آموزشی درمانی در سطح کشور است و از همه نقاط کشور به این بیمارستان مراجعه می کنند ،ولی با این وجود شاهد مشکلات بسیاری از جمله کمبود تجهیزات پزشکی و ...هستیم که امیدوارم با کمک خیرین بتوانیم هر چع سریعتر این مشکلات را برطرف کنیم.

در ادامه دکتر دلشاد عضو هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران گفت:حضور خیرین در حوزه سلامت موجب خیر و برکت بسیاری است که امیدوارم با اطلاع رسانی به موقع ،مردم بیشتر با فعالیت های مجمع آشنا شوند که این امر خود موجب جذب بیشتر خیرین در این حوزه می شود.

وی ضمن تشکر از زحمات دکتر توانا مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان تهران و دیگر خیرین افزود:در حال حاضر  خواستار حضور بیشتر خیرین در زمینه تجهیزات پزشکی بخش زنان در بیمارستان ها هستیم ، چون بانوان نقش بسیار مهمی را در جامعه ایفا می کنند.


 

 

برچسب ها
ارسال نظر
ثبت
از نو
به اشتراک گذاری
b
c
h
نظرات
نظری برای این مطلب جهت نمایش وجود ندارد.
کمک سریع
بانک مقصد را انتخاب کنید
به زودی ...
مصاحبه ها
نظرسنجی
کیفیت برگزاری اولین همایش خیرین سلامت استان تهران را چگونه ارزیابی می کنید؟
ثبت
نتایج
تعداد کل آرا: ٢۴
پیوند ها
خطا!
- فیلد نام خالیست
- فیلد ایمیل خالیست