fa EN
به روز شده در: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸
فوری

ارکان
خیرین
دکتر محمد حسن نامی
رئیس هیات مدیره
برچسب ها
پربازدید ها
امروز
شنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۸
مصادف با
Saturday, February 29, 2020
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
دمای هوا
دمای کنونی
در حال بارگزاری...
٠
۱٧۴٨
طرح های در دست ساخت
مراکز درمانی درحال ساخت توسط مجمع خیرین سلامت استان تهران
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶
طرح های مراکز بهداشتی درمانی با مشارکت و همکاری مجمع خیرین سلامت استان تهران و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی و دانشگاه تهران

مرکز درمانی چورکچی

1-ساخت مرکز سلامت جامع شهری چورکچی به مساحت 600 متر مربع در گلبرگ غربی -میدان هلال احمر که در حال حاضر در مرحله اخذ جواز نوسازی ساختمان قدیمی می باشد.

مرکز درمانی صاحب الزمان

2-ساخت مرکز سلامت جامع شهری صاحب الزمان به مساحت 1500متر مربع در خیابان هنگام خ نعمت زاده که در حال حاضر در مرحله تخریب ساختمان قدیمی می باشد.

 

 مرکز درمانی امام حسن مجتبی (ع)

3-ساخت مرکز سلامت جامع شهری امام حسن مجتبی (ع)به مساحت 600 متر مربع واقع در تهرانپارس

مرکز درمانی زرین دشت

4-ساخت مرکز بهداشتی و درمانی زرین دشت به مساحت 500 متر مربع در شهرستان فیروزکوه که در مرحله اتمام بتن ریزی فونداسیون می باشد.

 

 مرکز درمانی شهید علیرضا سماکوش

5-ساخت مرکز درمانی شهید علیرضا سماکوش واقع در شهرستان پردیس که با مشارکت خیر نیکوکار آقای دکتر سماکوش و مجمع خیرین سلامت که در مرحله اتمام عملیات نصب تاسیسات و سفت کاری می باشد.

 

 

مرکز درمانی ظهیرآباد

 6-ساخت مرکز درمانی ظهیر آباد به مساحت 1600 متر مربع واقع در شهرستان ری که در مرحله اتمام تخریب سازه قدیمی می باشد.

 مرکز درمانی نعمت آباد

7الف -ساخت مرکز درمانی جامع سلامت شهری نعمت آباد به مساحت 1080 متر مربع واقع در بزرگراه آیت الله سعیدی خ سهیل که با مشارکت وهمکاری مجمع خیرین سلامت استان تهران و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ،درمانی تهران می باشد.این پروژه در حال حاضر در مرحله اتمام تخریب سازه قدیمی می باشد.

 

 

7 ب )مرکز سلامت روستایی قلعه نو حاج موسی 

مرکز سلامت روستایی قلعه حاج موسی با همکاری مجمع خیرین سلامت استان تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران به مساحت 120 متر مربع در یک طبقه واقع در روستای قلعه حاج موسی که در مرحله اتمام سفت کاری می باشد.

مرکز درمانی مرحوم وکیلی شعار

8-ساخت درمانگاه مرحوم علی وکیلی شعار واقع در شهرستان ملارد با زیربنای 800 متر مربع با مشارکت و همکاری خیر محترم خانم مریم اسلامی (مادرمرحوم)،مجمع خیرین سلامت استان تهران و دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد.

 

مرکز درمانی شهدای پیشوا

9-ساخت درمانگاه شهدای پیشوا با مشارکت خیر محترم  آقای قارونی( اهداءکننده زمین درمانگاه)و با همکاری مجمع خیرین سلامت استان تهران می باشد.

مرکز بهداشت و درمان امام سجاد (ع)

10)مرکز بهداشت و درمان امام سجاد (ع)واقع در شهرستان ورامین به مساحت 600 متر مربع که در مرحله اتمام تخریب سازه قدیمی می باشد.

11) درمانگاه تخصصی خیریه بیمارستان روزبه

ساخت درمانگاه تخصصی خیریه با همکاری و مشارکت مجمع خیرین سلامت استان تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران در زمینی به مساحت تقریبی 1500 متر مربع با زیر بنای 7400 متر مربع در 7 طبقه (2 طبقه پارکینگ و 5 طبقه فضای درمانی واقع در محوطه بیمارستان روزبه می باشد.

لازم به ذکر است این پروژه در مرحله اتمام عملیات هم سطح سازی  فاز یک می باشد.

12)ساخت خوابگاه بوستان 6 مجتمع کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران

ساختمان خوابگاه بوستان 6 مجتمع واقع در کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران به مساحت تقریبی 4500 متر مربع که  با همکاری مجمع خیرین سلامت استان تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران است. این پروژه در حال حاضر در مرحله بتن ریزی ستون های طبقه اول می باشد.

 

13) بازسازی بخش نفرولوژی بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) با همکاری و مشارکت مجمع خیرین سلامت استان تهران و دانشگاه علوم پزشکی ایران

14)ساخت اورژانس مجتمع بیمارستانی امیر اعلم

طی تفاهم نامه ای با همکاری و مشارکت مجمع خیرین سلامت استان تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران مقرر شد ساختمان قدیمی اورژانس تخریب و ساختمان جدیدی به مساحت تقریبی 2400 متر بجای آن احداث شود.لازم به ذکر است این پروژه در حال تخریب بنای قدیمی می باشد.


15)احداث خوابگاه دانشجویی دخترانه گلستان 5 واقع در کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران

این پروژه طی تفاهم نامه منعقده فی مابین دانشگاه علوم پزشکی تهران و مجمع خیرین سلامت استان تهران در 6 طبقه به مساحت 4500 متر مربع به منظور اسکان دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز گردیده است و در حال حاضراین پروژه در مرحله تخریب بنای قدیمی می باشد.

برچسب ها
ارسال نظر
ثبت
از نو
به اشتراک گذاری
b
c
h
نظرات
نظری برای این مطلب جهت نمایش وجود ندارد.
کمک سریع
بانک مقصد را انتخاب کنید
به زودی ...
مصاحبه ها
نظرسنجی
کیفیت برگزاری اولین همایش خیرین سلامت استان تهران را چگونه ارزیابی می کنید؟
ثبت
نتایج
تعداد کل آرا: ۴٩
پیوند ها
خطا!
- فیلد نام خالیست
- فیلد ایمیل خالیست