fa EN
به روز شده در: ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
فوری

ارکان
خیرین
دکتر محمد حسن نامی
رئیس هیات مدیره
برچسب ها
پربازدید ها
امروز
سه شنبه ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۷
مصادف با
Tuesday, December 11, 2018
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
۱٢
٢
دمای هوا
۶
دمای کنونی
در حال بارگزاری...
٠
٣۱٠
کنگره تخصصی و بین المللی ساخت بیمارستان و تجهیزات
چهارمین کنگره تخصصی و اولین کنگره بین المللی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات
یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶
چهارمین کنگره تخصصی و اولین کنگره بین المللی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات یکشنبه 19 آذرماه در مرکز همایش های بین المللی رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردید.

چهارمین کنگره تخصصی و اولین کنگره بین المللی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات به همت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی,درمانی ایران و مجمع خیرین سلامت کشور و با همکاری نهادها و مراجع ذیربط برگزار شد.

این کنگره با حضور مقامهای ارشد وزارت بهداشت,درمان و اموزش پزشکی ,سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مجلس شورای اسلامی,شرکتهای مشاور و پیمانکار ساخت بیمارستان ها و مراکز بهداشتی ,درمانی به منظور بررسی راهکارهای افزایش جلب مشارکتهای مردمی در توسعه بخش سلامت ,چالشها و فرصتهای سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه سلامت ,طراحی و ساخت و تجهیز بیمارستان های بزرگ ,تجهیزات نوین در بیمارستان های اینده,معرفی پروژه های نیازمند سرمایه گذاری در بخش سلامت برگزار می شود.

در این کنگره دکتر شهریاری دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم حاج آقای نیری بیان کرد:در برخی از استان ها مانند استان فارس ،شاهد سابقه طولانی از حضور خیرین در حوزه سلامت هستیم که امیدوارم تعداد خیرین در این حوزه روز به روز افزایش یابد.

وی در ادامه بیان کرد: خوشبختانه تاکنون مجمع خیرین سلامت نزدیک به 5 هزار میلیارد تومان در قالب ساخت خانه بهداشت،خوابگاه،تجهیزات پزشکی و...فعالیت داشته است.

 

 در ادامه دکتر شهریاری با اشاره به این مطلب که منابع مالی دولت جوابگوی رفع مشکلات در حوزه سلامت نمی باشد خاطر نشان کرد:خیرین نقش پررنگ و بسزایی در رفع مشکلات سلامت را ایفا میکنند که ما هم باید با رفع مشکلات پیش روی خیرین ،سعی بر جذب بیشتر افراد دراین حوزه را داشته باشیم.

وی با اشاره به ملاقاتش با معاون اول رئیس جمهور و مطرح کردن مشکلات حوزه خیرین سلامت گفت:آقای جهانگیری قول هایی دادند که امیدواریم بزودی محقق شوند.در عین حال باید بدانیم که نمی شود در این حوزه فقط به قوانین اکتفا کرد .ما در کشور قوانین زیادی داریم و فکر می کنم در مجلس بر اساس آرزوهایمان قوانین را تصویب می کنیم نه بر اساس منابع مالی دولت.

دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور تصریح کرد:ما جزئی از خیرین سلامت و در خدمت جامعه هستیم و در اینده امیدوارم بتوانیم با همکاری و مشارکت خیرین  قدمی در جهت ارتقاء سطح سلامت مردم برداریم.

همچنین در این کنگره با برگزاری مراسمی از خدمات خیرین گرامی در حوزه سلامت تجلیل بعمل آمد.

برچسب ها
ارسال نظر
ثبت
از نو
به اشتراک گذاری
b
c
h
نظرات
نظری برای این مطلب جهت نمایش وجود ندارد.
کمک سریع
بانک مقصد را انتخاب کنید
به زودی ...
مصاحبه ها
نظرسنجی
کیفیت برگزاری اولین همایش خیرین سلامت استان تهران را چگونه ارزیابی می کنید؟
ثبت
نتایج
تعداد کل آرا: ٣۴
پیوند ها
خطا!
- فیلد نام خالیست
- فیلد ایمیل خالیست