fa EN
به روز شده در: ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
فوری

ارکان
خیرین
دکتر محمد حسن نامی
رئیس هیات مدیره
برچسب ها
پربازدید ها
امروز
سه شنبه ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۷
مصادف با
Tuesday, December 11, 2018
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
۱٢
٢
دمای هوا
۶
دمای کنونی
در حال بارگزاری...
٠
٣٨٨
جلسه ملاقات هیئت مدیره با استاندار محترم تهران
جلسه ملاقات اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران با جناب آقای مهندس مقیمی
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
این جلسه سه شنبه 26 دی ماه در استانداری تهران برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت استان تهران در ابتدای جلسه جناب اقای مهندس مقیمی استاندار محترم تهران با اشاره به افزایش جمعیت در تهران بیان کرد:با توجه به مهاجرت مردم به سمت تهران بخاطر نبود بیمارستان و مراکز درمانی در برخی از شهرستان ها , شاهد کمبود مراکز درمانی در تهران هستیم که امیدوارم با کمک و همکاری خیرین بتوانیم در برخی از نقاط تهران و برخی از شهرستان ها با ساخت بیمارستان های مجهز و مراکز درمانی از مهاجرت مردم به شهر تهران جلوگیری کنیم.
در این جلسه دکتر توانا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم حاج آقای نیری گزارش مختصری از فعالیتهای مجمع خیرین سلامت را ارائه نمودند.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان تهران در ادامه تصریح کرد:تا کنون نزدیک به 15 هزار متر بنای در حال ساخت با همکاری سه دانشگاه علوم پزشکی ایران،تهران و شهید بهشتی را داریم .

دکتر توانا بیان کرد:در حال حاضر در 6 ماهه اول سال 1396  نزدیک به 12 میلیارد تومان در قالب تجهیز بیمارستان ها ،ساخت مراکز درمانی و ...فعالیت داشته ایم که امیدوارم با اینگونه فعالیتها بتوانیم باری را از دوش دولت و وزارت بهداشت برداریم.

در ادامه دکتر نیکنام نائب رئیس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران اظهار داشت:در همه شهرستان ها بجز شهرستان شهریار توانسته ایم مجامع خیرین سلامت را تشکیل دهیم.

دکتر نیکنام با اشاره به اهمیت بخش پیشگیری در حوزه سلامت عنوان کرد:در حوزه سلامت پیشگیری نقش بسزایی دارد که اگر خیرین در این حوزه فعالیت داشته باشند  از هزینه های سنگین بیماری از مردم کاسته می شود .

برچسب ها
ارسال نظر
ثبت
از نو
به اشتراک گذاری
b
c
h
نظرات
نظری برای این مطلب جهت نمایش وجود ندارد.
کمک سریع
بانک مقصد را انتخاب کنید
به زودی ...
مصاحبه ها
نظرسنجی
کیفیت برگزاری اولین همایش خیرین سلامت استان تهران را چگونه ارزیابی می کنید؟
ثبت
نتایج
تعداد کل آرا: ٣۴
پیوند ها
خطا!
- فیلد نام خالیست
- فیلد ایمیل خالیست