fa EN
به روز شده در: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸
فوری

ارکان
خیرین
دکتر محمد حسن نامی
رئیس هیات مدیره
برچسب ها
پربازدید ها
امروز
جمعه ۲۸ تیر ماه ۱۳۹۸
مصادف با
Friday, July 19, 2019
اذان صبح
طلوع خورشید
اذان ظهر
غروب خورشید
اذان مغرب
نیمه شب شرعی
دمای هوا
دمای کنونی
در حال بارگزاری...
٠
٢٢٣
پنجاه و سومین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت
برگزاری پنجاه و سومین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران سه شنبه 29 خردادماه با حضور دکتر توانا مدیر عامل ،اعضای هیئت مدیره و اعضای هیئت علمی بیمارستان روزبه در دفتر ریاست بیمارستان برگزار شد.

این جلسه با حضور دکتر نقوی رئیس و دکتر انوری مدیر بیمارستان روزبه ،دکتر توانا مدیر عامل و دکتر نیکنام نایب رئیس و اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران (دکتر رستمیان،آقای مرادی،خانم دکتر میر گلویبیات، خانم دکتر مومنی ،خیر محترم آقای زرعکانی و اعضای هیئت علمی بیمارستان روزبه برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر نقوی رئیس بیمارستان روانپزشکی روزبه ضمن عرض خیر مقدم به اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت گزارش مختصری از تاریخچه بیمارستان روزبه را ارائه دادند.

دکتر نقوی در ادامه افزود:با توجه به محدودیت منابع و فضا این بیمارستان جزء محروم ترین بیمارستان ها محسوب می شود که امیدوارم با همکاری خیرین محترم و مجمع خیرین سلامت قدم های خوبی را در جهت بهبود وضعیت این بیمارستان برداریم.

در ادامه دکتر انوری مدیر بیمارستان روزبه ضمن تشریح وضعیت موجود در این بیمارستان عواملی مانند انگ اجتماعی ،طرد شدن بیماران روانپزشکی از جامعه ،نداشتن بیمه،خودکشی،کمبود فضای درمانی سرپایی و بستری ،عدم استاندارد و ایمن نبودن فضای فعلی و ...را از چالش های موجود در این مرکز دانست.

مدیر بیمارستان در ادامه ،ارتباط با خیرین ،تلاش برای جلب مشارکتهای مردمی،برگزاری بازارچه و تلاش برای جلب حمایت مراجع عظام را از اقدامات پیش رو در جهت رفع این چالش ها برشمرد.

در این جلسه دکتر توانا تصریح کرد:امیدوارم با همت اعضای هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت استان تهران بتوانیم قدم کوچکی را در جهت رفع این چالش ها برداریم.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت استان تهران در این جلسه از احداث ساختمان درمانگاه تخصصی خیریه با همکاری و مشارکت مجمع خیرین سلامت استان تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران واقع در محوطه بیمارستان روزبه در زمینی به مساحت 7623 متر مربع خبر داد.

 

                                                                          بازدید اعضای هیئت مدیره از بخش های مختلف بیمارستان روزبه

 

 

برچسب ها
ارسال نظر
ثبت
از نو
به اشتراک گذاری
b
c
h
نظرات
نظری برای این مطلب جهت نمایش وجود ندارد.
کمک سریع
بانک مقصد را انتخاب کنید
به زودی ...
مصاحبه ها
نظرسنجی
کیفیت برگزاری اولین همایش خیرین سلامت استان تهران را چگونه ارزیابی می کنید؟
ثبت
نتایج
تعداد کل آرا: ٣٨
پیوند ها
خطا!
- فیلد نام خالیست
- فیلد ایمیل خالیست